Zostań Ambasadorem w ramach grupy Citi!

Chciałbyś sprawdzić się w dziedzinach takich jak marketing, project management, PR lub HR? Działasz aktywnie w organizacjach bądź kołach naukowych i chcesz wykorzystać nabyte umiejętności w środowisku biznesowym, a do tego jesteś studentem II lub III roku studiów licencjackich/inżynierskich lub I roku studiów magisterskich?

 

Jeśli odpowiedziałeś na powyższe pytania twierdząco, nie czekaj ani chwili – zgłoś się do Programu Ambasadorskiego Citi, który został stworzony specjalnie dla Ciebie!

 

Funkcja Ambasadora Citi otwiera przed Tobą szereg możliwości! Oprócz realizowania własnych inicjatyw, będziesz odpowiedzialny między innymi za organizację oraz promocję wydarzeń związanych z budowaniem wizerunku Citi jako pracodawcy, a także pośredniczenie w kontakcie z kadrą akademicką oraz władzami swojej uczelni. Program Ambasadorski pozwoli Ci także nabyć wiele umiejętności oraz rozwinąć kompetencje, które niezbędne są w dalszej karierze zawodowej.

 

Dołączając do Citi, będziesz miał okazję uczestniczyć w dwóch ogólnopolskich spotkaniach, podczas których poznasz Ambasadorów z całego kraju oraz weźmiesz udział w przydatnych i rozwojowych szkoleniach. Ponadto najlepszym Ambasadorom gwarantujemy rekomendację na Praktyki Letnie w Citi!

Pozwól nam Cię poznać, a następnie wspólnie z nami wspieraj Citi na swojej uczelni! Prześlij swoje zgłoszenie do 30 czerwca 2016 r. na: https://goo.gl/RuxP4r