Zostań Ambasadorem KPMG!

Ruszyła rekrutacja do programu Ambasadorzy KPMG. Jeśli masz głowę pełną pomysłów, aktywnie działasz w organizacjach studenckich lub kołach naukowych, jesteś urodzonym organizatorem, a do tego chętnie udzielasz się w mediach społecznościowych to szukamy właśnie Ciebie.

 

Ambasadorzy KPMG to prestiżowy program dający możliwość poznania specyfiki branży audytorsko-doradczej oraz stanowiący przepustkę do podjęcia w przyszłości pracy w naszej firmie.

Konkurs skierowany jest do studentów II i III roku studiów licencjackich lub jednolitych studiów magisterskich studiujących kierunku ekonomiczne i prawnicze, a także zarządzanie, finanse, bankowość, ubezpieczenia lub nauki ścisłe, którzy chcieliby w niedalekiej przyszłości podjąć pracę w branży audytorsko doradczej. Do programu mogą aplikować studenci z uczelni w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Toruniu, Białymstoku, Olsztynie, Rzeszowie i we Wrocławiu.

Ambasadorzy mają okazję poznać specyfikę branży audytorsko-doradczej, skorzystać ze skróconej ścieżki rekrutacji aplikując w przyszłości do KPMG, zdobyć doświadczenie w prowadzeniu projektów, stworzyć sieć kontaktów biznesowych i brać udział w wyjazdach integracyjnych i szkoleniach merytorycznych.

Każdy z Ambasadorów otrzymuje:

Zgłoś się – to proste!

  1. Wypełnij formularz aplikacyjny na stronie kpmg.com/pl/ambasadorzy

Do formularz aplikacyjnego dołącz swoje CV, wymień w nim organizacje studenckie, do których należysz.

  1. Rozwiąż test on-line z języka angielskiego.
  2. Daj się poznać podczas telefonicznej rozmowy kwalifikacyjnej.
  3. Weź udział w spotkaniu Ambasadorów KPMG.

Warunkiem uczestnictwa w programie jest obecność na pierwszy, inauguracyjnym spotkaniu Ambasadorów, które odbędzie się w lipcu.

Rekrutacja trwa do 3 czerwca 2018.

Szczegóły programu na stronie: kpmg.com/pl/ambasadorzy