Zaskocz wszystkich – wygraj staż!

Praca w fajnym zespole, nowe doświadczenia i pieniądze! – to wszystko jest do wzięcia w naszym konkursie stażowym. Startuj!

Nie masz jeszcze 26 lat i jesteś studentką/studentem lub absolwentem studiów wyższych? Interesujesz się nowymi technologiami lub nauką programowania? Promocja i PR to dziedziny, w których chcesz się rozwijać? A pisanie tekstów wychodzi Ci całkiem nieźle? Jeśli uważasz, że tak, to ten konkurs jest dla Ciebie! Nie zwlekaj, startuj!

Kogo szukamy?

Chcielibyśmy, abyś nas wsparła/wsparł w promocji tegorocznej akcji CodeWeek (Europejski Tydzień Kodowania), która odbędzie się w dniach 5-20 października 2019 r. Szukamy osoby, która nam pomoże w promocji i koordynacji akcji. O co dokładnie chodzi? Czekamy na osobę, która np. przygotuje posty na social media i strony www. Chodzi też o pomoc w wyszukiwaniu informacji na temat wydarzeń odbywających się w ramach akcji. Chętnie podzielimy się też takimi zadaniem jak kontakt z uczestnikami i partnerami Europejskiego Tygodnia Kodowania.

Zasady konkursu

Chcesz to robić, a przy okazji zarobić? Prześlij nam formularz zgłoszeniowy, a z nim swoje CV z krótkim uzasadnieniem, dlaczego chcesz z nami pracować. Dołącz też napisaną przez siebie informację prasową (2000 znaków) – opisz w niej czym jest Europejski Tydzień Kodowania oraz zachęć instytucje i organizacje do włączenia się w tę inicjatywę (organizację wydarzeń w ramach akcji). Uwaga! Zrób to sam, nie kopiuj treści znalezionych w Internecie. Znamy się na tym i nie damy się nabrać J

Czas na zgłoszenie masz do 25 lipca 2019 r. Na staż przyjmiemy jedną osobę, której zapłacimy nie mniej niż 2500 zł brutto/miesiąc. Staż potrwa około dwa miesiące – w terminie od 1 września do 31 października 2019 r. Gdyby ten termin Ci nie pasował, dogadamy się. Wyniki konkursu ogłosimy maksymalnie do 12 sierpnia.

Dokładnie przeczytaj Regulamin konkursu, opis stażu, przejrzyj formularz (znajdziesz je pod tym komunikatem) i wyślij zgłoszenie!

Powodzenia!

Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/zaskocz-wszystkich-wygraj-staz

O projekcie

Projekt „Kampanie edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechniania korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych” realizowany jest przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym NASK. Kampanie mają na celu promowanie wykorzystywania technologii w codziennym życiu przez osoby w różnym wieku, przełamywanie barier z tym związanych oraz wzrost cyfrowych kompetencji społeczeństwa. Projekt obejmuje cztery obszary: jakość życia, e-usługi publiczne, bezpieczeństwo w sieci i programowanie.