WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI – II tura tuż tuż

INNOWATORZY NA START!

Stowarzyszenie WIOSNA poszukuje innowatorów społecznych, którzy nie boją się podjąć wyzwania i chcą zmierzyć się z problemami funkcjonującymi na rynku pracy. W WIOSENNYM INKUBATORZE INNOWACJI wystarczy nowatorski pomysł i impuls do działania, bo o wsparcie doradcze i eksperckie oraz grant na realizację swojego innowacyjnego pomysłu zadba WIOSNA!

Projekt WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI został przygotowany z myślą o osobach najbardziej zagrożonych wykluczeniem na rynku pracy oraz narażonych na stereotypizację, czyli osobach powyżej 50 roku życia, młodych bez doświadczenia zawodowego oraz osobach niepełnosprawnych. Stowarzyszenie WIOSNA w ramach projektu wspierać będzie nowatorskie pomysły, które przyczynią się do wypracowania szybszych, tańszych i bardziej efektywnych rozwiązań problemów w obszarze integracji zawodowej osób oddalonych od rynku pracy.

KTO MOŻE ZOSTAĆ INNOWATOREM SPOŁECZNYM?

Innowatorem może zostać każdy. Stowarzyszenie WIOSNA czeka zarówno na:

JAKIE FORMY WSPARCIA CZEKAJĄ NA INNOWATORÓW?

Pomoc i wsparcie, jakie Stowarzyszenie WIOSNA przygotowało w ramach projektu będzie skrojone na miarę każdego innowatora.

Takim wsparciem będą objęte 32 wybrane innowacje, spośród których 4 zostaną przygotowane do wdrożenia na szeroką skalę.

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ POMYSŁ NA INNOWACJĘ?

Wejdź na stronę www.rynekpracy.wiosna.org.pl/inkubator i zapoznaj się z regulaminem udziału w projekcie wraz z załącznikami. Następnie wypełnij i wyślij elektroniczny formularz zgłoszeniowy (II tura rekrutacji zaczyna się z początkiem sierpnia 2017r.). Po przesłaniu wypełnionego formularza śledź wyniki naboru na stronie!

Najnowsze informacje dotyczące projektu znajdziesz TUTAJ

WIOSENNY INKUBATOR INNOWACJI
www.rynekpracy.wiosna.org.pl/inkubator
Tel.: +48 785 788 020, +48 785 501 436
E-mail: inkubatorinnowacji@wiosna.org.pl
Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie WIOSNA we współpracy partnerskiej z Uniwersytetem Jagiellońskim.