Weź udział w Akademii Liderów Wolontariatu

Zapraszamy do uczestnictwa w dedykowanej ochotnikom , przygotowanej przez Miasto Stołeczne Warszawa we współpracy z Fundacją Szkoła Liderów, oraz do uczestnictwa w wolontariacie podczas wyborów Miss Wheelchair World, którego organizatorem jest Fundacja Jedyna Taka.

 AkademiA Liderów Wolontariatu

Akademia Liderów Wolontariatu jest kompleksowym programem szkoleniowym, zawierającym elementy zarówno pracy warsztatowej, nauki przygotowania i szczegółowego planowania własnych projektów społecznych oraz szansą na ich realizację. Szukamy wolontariuszy-liderów mających predyspozycje do włączenia się w koordynowanie projektów związanych z wolontariatem i realizacji własnych pomysłów.

Rekrutacja trwa tylko do 22 września. Po więcej szczegółów o Akademii Liderów Wolontariatu zapraszamy na portal www.ochotnicy.waw.pl do działu ‘szkolenia’.

Wolontariat podczas Miss Wheelchair World

Fundacja Jedyna Taka po raz czwarty organizuje konkurs Miss Świata na Wózku. Już za kilkanaście dni do Warszawy przyjadą uczestniczki z wielu stron świata. Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu w roli wolontariusza-asystenta osoby niepełnosprawnej. Wolontariusze będą mieli szansę wesprzeć organizację całego wydarzenia – od przywitania uczestniczek na lotnisku po przebieg gali finałowej. O szczegółach i zasadach organizacji wolontariatu można dowiedzieć się więcej z ogłoszenia.