#TylkoNaLegalu – zdobądź stypendium za kreatywność

Stypendium za kreatywność. Wystartowała akcja #TylkoNaLegalu


Czy są wśród naszych studentów kreatywne osoby?

Wierzymy, że tylko takie są!

Każdy z Was ma zatem szansę na stypendium do 5000 złotych. Wystarczy wziąć udział w nowej akcji społecznej #TylkoNaLegalu, która właśnie wystartowała w mediach społecznościowych.


Rzeczywistość nie zawsze jest taka kolorowa, jak byśmy tego chcieli. Choć wszyscy żyjemy w pięknym świecie, to jednak czasami zdarza się coś, co uprzykrza nam miłe chwile. Tym razem powiemy o hazardzie, który szczególnie niebezpieczny jest dla młodych ludzi. Nieodpowiedzialna gra, wiązanie się z nielegalnymi podmiotami, które nie baczą na bezpieczeństwo młodych osób, niesie ze sobą poważne zagrożenia, ale też i stanowi wyzwanie dla instytucji, organizacji i firm, które działają w oparciu o literę prawa.

Ważne jest zatem uświadamianie społeczeństwa. I właśnie dlatego wystartowała akcja #TylkoNaLegalu. Jej organizatorzy zwrócili się o pomoc do studentów, którzy zawsze mają mnóstwo pomysłów. Wystarczy wypromować hasło przewodnie akcji #TylkoNaLegalu, a także hasło towarzyszące: bądź odpowiedzialny.

Jak to zrobić? Tutaj pomysłodawca daje studentom dużą swobodę. Można w mediach społecznościowych opublikować materiał wideo, grafikę, gif czy zwykłe zdjęcie, które w końcowym efekcie stanie się… niezwykłe. Liczy się przede wszystkim kreatywność!


Czas na zrealizowanie swojego pomysłu organizator dał do końca lipca. Potem wyłoniony zostanie zwycięzca.

Prosty arkusz zgłoszeniowy należy wypełnić na stronie organizatora – LegalniBukmacherzy.pl TUTAJ. Dostępne są tam też wszelkie szczegóły i regulamin akcji. Można również znaleźć tam adres mailowy organizatora, który chętnie odpowie na pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości.