Staż w Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom od 2004 roku realizuje projekty edukacyjne i warsztaty rozwijające umiejętności społeczne i obywatelskie dzieci i dorosłych. Naszą misją jest pomoc w rozwijaniu skrzydeł. Wierzymy, że każdy z nas, mały i duży, otoczony wsparciem, zaproszony do swobodnego wyrażania swoich myśli i idei, ukierunkowany na rozwój, może zmieniać siebie, poprawiać jakość swojego życia, poznawać nowe horyzonty, uczyć innych, być szczęśliwym.

Poszukujemy na bezpłatny staż dwóch osób, które wraz z nami podejmą się realizacji naszych działań. Zachęcamy do zgłaszania się osoby, które są na ostatnich latach studiów bądź je ukończyły (kierunki: psychologia, pedagogika, socjologia, nauki społeczne, polityka społeczna, praca socjalna, ale jeśli ukończyłeś/aś inny kierunek studiów, a widzisz dla siebie obszar działania w naszym Stowarzyszeniu, serdecznie zapraszamy).
Oferujemy dwa bezpłatne staże w okresie listopad 2017-kwiecień 2018. Terminy i grafik zadań w ramach stażu będą ustalane indywidualnie.

Szczególnie zapraszamy:

Staże odbędą się w wymiarze 260 godzin, w tym:

Do Twoich obowiązków należeć będzie m.in.:

Oczekujemy od Ciebie:

Oferujemy:

 

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (Formularz zgłoszeniowy na staż administracyjno-warsztatowy_Stowarzyszenie Q Zmianom)

i przesłanie go wraz z CV do poniedziałku 20 LISTOPADA 2017 na adres e-mail m.szymanska@qzmianom.org z dopiskiem w temacie wiadomości: STAŻ ADMINISTRACYJNO-WARSZTATOWY – STAŻ NR 1/STAŻ NR 2 (numer stażu w zależności od preferencji).
Więcej informacji znajduje się w Regulaminie Stażu:

REGULAMIN STAŻU administracyjno-warsztatowego_Stowarzyszenie Q Zmianom

Prosimy o dołączenie do przesłanej aplikacji następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883 (z poz. zm.)”