Staż w PZU

Weź karierę we własne ręce! Staż w PZU pozytywnie nakręca.

Ruszyła rekrutacja na PŁATNE PRAKTYKI I STAŻE w PZU. Do 15 kwietnia 2018r. studenci i absolwenci mogą wybierać spośród ponad 80 ofert rozwojowych w największych polskich miastach.

Staże w PZU to:

Do 15 kwietnia PZU przyjmuje aplikacje na praktyki i staże. W odpowiedzi na biznesowe potrzeby ubezpieczyciela, odbędą się one w pionach i zespołach odpowiedzialnych m.in. za finanse, analizy, sprzedaż i wsparcie sprzedaży, marketing, IT, bezpośrednią obsługę klienta, likwidację szkód oraz zarządzanie projektami i produktami. Na kandydatów czeka ponad 80 ofert rozwojowych w całej Polsce.

O możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego mogą ubiegać się studenci od II roku studiów kierunków biznesowych, szczególnie ekonomii, finansów, zarządzania i informatyki oraz absolwenci – do dwóch lat po zakończeniu studiów.

Trzymiesięczne praktyki wakacyjne rozpoczynają się w lipcu, a półroczne staże w lipcu oraz październiku.

Oferujemy:

Staż w PZU to prawdziwe doświadczenie, a nie „wpis w CV” – dodatkowo ponad 60% stażystów zostaje z nami na dłużej. Opis programu, pełną listę ofert  można znaleźć można na stronie. Zapraszamy również do polubienie fanpage Grupa PZU Kariera – tam więcej informacji na temat firmy i inicjatyw podejmowanych wobec studentów.