Spotkania dla miłośników biotechnologii

Meet Biotech – Boost Biotech

Interesujesz się biotechnologią? Biologią? Chemią? Bioinformatyką? Inżynierią biomedyczną? Chcesz łączyć tematykę life science z światem biznesu? Masz ochotę rozwinąć swoją wiedzę poza tę dostępną na wykładach? Chętnie poznasz innych science geek’ów?

W październiku zaczynamy spotkania Meet Biotech – Boost Biotech w nowym roku akademickim! Przyjdź i zainspiruj się!

Nasi goście opowiedzą o tym jak znaleźli się w branży, gdzie zdobywali doświadczenie i czym się zajmują. Po krótkich prezentacjach będzie czas na pytania i wymianę doświadczeń, a także integrację przy dobrym piwku lub kawie

Widzimy się już wkrótce!

13.10 Gdańsk

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/773809689388533/

 

18.10 Warszawa

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/2112115072346168/

25.10 Łódź 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1830546727175052/

 

Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny.

Organizatorem spotkań jest Boost Biotech Polska – stowarzyszenie, którego głównym celem jest promowanie integracji i animowanie środowiska osób związanych z Bio-technologiami: pracowników firm, parków technologicznych i uczelni, studentów, absolwentów, właścicieli przedsiębiorstw – osób zajmujących się stroną naukową, biznesową, marketingową czy prawną Biotechu.

Bio-technologie rozumiemy jako każde technologie lub dziedziny nauki, gdzie wykorzystana jest wiedza o organizmach żywych. Bio-technologiami są dla nas w równym stopniu nanotechnologia do zastosowań biomedycznych, medycyna, bioinżynieria.  Bio-technologie są też według nas nierozerwalnie połączone z zarządzaniem, komunikacją i ekonomią, ponieważ bez know-how z tych pozornie oddalonych dziedzin rozwój „naszej” branży nie byłby możliwy.