Programy badawczo-wdrożeniowe – naukowcy na start!

CBI Pro-Akademia, jednostka naukowa z siedzibą w Konstantynowie Łódzkim, działającą na rzecz współpracy środowisk akademickich i biznesu, poszukuje chętnych do naszych dwóch autorskich programów:

 

Zamień myślenie na wdrożenie!

Jest to program dla młodych naukowców, zainteresowanych wdrożeniem swojego pomysłu na nowy, innowacyjny produkt lub usługę.

Do zdobycia możliwość realizacji kontraktu na własny projekt badawczo-wdrożeniowy –
o budżecie do 400 000 zł netto, z wynagrodzeniem 10 000 zł brutto za osobomiesiąc. Przy wykonywaniu pracy CBI Pro-Akademia zapewnia dostęp do zaplecza technicznego Centrum Transferu Technologii w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii w Konstantynowie Łódzkim. Ponadto, po zakończeniu programu istnieje możliwość dalszej współpracy na stałym stanowisku naukowym w CBI Pro-Akademia.

Preferowane obszary tematyczne projektów to:

Szczegółowe informacje na temat tego programu znajdują się na stronie:

http://www.proakademia.eu/zamienmyslenienawdrozenie/o-programie/

 

Startuj na Innowacyjnej!

To konkurs dla młodych przedsiębiorców, polegającym na przedstawieniu autorskiego pomysłu na start-up dotyczący nowoczesnych technologii.

W ramach konkursu oferujemy na okres 12 miesięcy bezpłatne wsparcie w realizacji zwycięskiego projektu: pokój z biurkiem, dostęp do wi-fi, możliwość korzystania z zaplecza socjalnego i laboratoryjnego jednostki, udział w cotygodniowych seminariach naukowych CBI Pro-Akademia. Ponadto istnieje możliwość wzięcia udziału w pozostałych projektach badawczych CBI.

Zapraszamy chętne firmy z obszarów takich jak:

Szczegółowe informacje na temat konkursu i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie:

http://www.bioenergiadlaregionu.eu/startup/