Program menedżerski Jerónimo Martins

Jak co roku startujemy z kolejną edycją programu menedżerskiego Jerónimo Martins pod nazwą Operations Management Trainees.

Rekrutacja rozpoczyna się 15 stycznia 2019 r.

Chcielibyśmy przedstawić najważniejsze założenia tego programu i zwrócić się do Państwa z prośbą o wsparcie w dotarciu z tą informacją do studentów.

O PROGRAMIE

Każdego roku zapraszamy do udziału w programie Operations Management Trainees kilkunastu najzdolniejszych młodych ludzi z całej Polski. Ten prestiżowy program pozwala im rozpocząć i z powodzeniem kontynuować karierę w naszej firmie, która jest obecnie największym prywatnym pracodawcą w Polsce i liderem branży retail. W ciągu roku, w trakcie szkoleń i projektów realizowanych w międzynarodowych zespołach, uczestnicy zyskują kompetencje, które w przyszłości umożliwią im objęcie funkcji menedżerskich. Zdecydowana większość uczestników zostaje z nami na lata.

Najważniejsze korzyści, jakie oferujemy w ramach programu:

REKRUTACJA DO PROGRAMU

Rekrutacja rozpoczyna się dziś, 15.01.2019 r., i potrwa do 24.03.2019 r. Aby złożyć aplikację, należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej jeronimomartins.com albo karierawjm.pl.

W poprzednim roku tą drogą na program aplikowało prawie 2000 osób. https://www.jeronimomartins.com/en/careers/apply-now/jobs/view/124&?utm_campaign=omt-2019-pl&utm_source=universities