Praktyki i Staże w PZU

PZU rusza z kolejną edycją Programu Praktyk i Staży dla studentów i absolwentów👩‍🎓🧑‍🎓. To szansa zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w największej instytucji finansowej💵 w Europie Środkowo-Wschodniej. Na chętnych czeka ponad 60 miejsc.

Tegoroczny program promuje hasło: 👉„Jak nie spróbujesz, to się nie dowiesz”👈

Na kandydatów czekają oferty z różnych obszarów biznesowych:
🎯 finansów,
🎯obsługi szkód i świadczeń,
🎯sprzedaży,
🎯audytu,
🎯IT,
🎯HR,
🎯analizy biznesowej,
🎯obsługi prawnej,
🎯underwritingu

Uczestnicy programu mogą liczyć na szkolenia wdrożeniowe👨‍💼 oraz opiekę doświadczonych pracowników PZU👩‍🦰🧑‍🦰, którzy zadbają też o dobrą atmosferę do zdobywania pierwszych doświadczeń zawodowych.

📅Praktyki trwają trzy miesiące – od lipca do końca września.
📆Staże potrwają pół roku, począwszy od lipca do końca grudnia.

Podobnie jak w poprzednich latach, oferta praktyk skierowana jest do studentów🧑‍🎓 co najmniej drugiego roku studiów oraz do absolwentów do roku po ukończeniu edukacji. Z kolei na staż mogą aplikować studenci👩‍🎓 co najmniej trzeciego roku studiów oraz absolwenci do dwóch lat po ukończeniu nauki na uczelni.
Do tej pory ponad połowa uczestników Programu Praktyk i Staży po jego zakończeniu znalazła stałe zatrudnienie w PZU🤝
Rekrutacja trwa do 26 kwietnia na stronie: 💻pzu.pl/praktyki.

Zapraszamy też do obserwowania wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/176393384147210