Umowa zlecenie - Zespół Marketingu i PR
SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. D Przyokopowa 31, Warszawa, Polska 30 lipca 2018

Polskie spółki SIGNAL IDUNA należą do niemieckiej Grupy SIGNAL IDUNA, która jest jedną
z największych firm ubezpieczeniowych na rynku niemieckim i od ponad 100 lat dba o bezpieczeństwo milionów osób w Niemczech, Polsce, Rumunii, Szwajcarii oraz na Węgrzech.

TWOJE ZADANIA:

  • przeprowadzanie ankiety badania satysfakcji Klienta,
  • budowanie relacji z Klientami,
  • dokumentowanie pozyskanych informacji,
  • analizowanie i raportowanie wyników ankiet,
  • wsparcie Zespołu Marketingu w bieżących zadaniach,
  • przygotowywanie i zamawianie materiałów marketingowych.

Wymagania

JEŚLI:

  • znasz MS Office,
  • łatwo nawiązujesz kontakt podczas rozmowy telefonicznej,
  • jesteś samodzielny i dobrze zorganizowany,
  • masz doświadczenie w obszarze obsługi Klienta lub w obszarze marketingu (mile widziane)

to właśnie CIEBIE szukamy!

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • umowę – zlecenie,
  • szansę na zdobycie doświadczenia,
  • miłą atmosferę pracy,
  • owocowe piątki,
  • dobrą lokalizację (przy stacji metra „Rondo Daszyńskiego”).
  • Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o brzmieniu: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.

    Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez SIGNAL IDUNA Polska TU SA lub SIGNAL IDUNA Życie Polska TU SA, prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach w celach przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Wymagane dokumenty

CV