Umowa zlecenie - Zastępca kierownika sklepu
Pepito.pl – Anna Kolm Mieczysława Szczuki 2, Warszawa, Polska 5 lipca 2018

Pepito.pl – sklep internetowy i od września także sklep stacjonarny na warszawskim Ursynowie z ofertą zabawek, książek, gier i puzzli dla dzieci. W ofercie posiadamy także artykuły i zestawy kreatywne dla dzieci. Naszą misją jest polecanie rodzicom zabawek i zabaw, które wspierają naturalny rozwój i zaspokajają dziecięcą ciekawość świata. W tym celu poza produktami do kupienia podpowiadamy na blogu zabawy oraz będziemy organizować warsztaty i spotkania dla dzieci i rodziców.

Poszukujemy osoby, która wesprze nas w uruchomieniu i prowadzeniu sklepu stacjonarnego.

Podstawowe zadania:

  • obsługa klientów w sklepie stacjonarnym;
  • organizowanie wydarzeń dla dzieci i rodziców

Dodatkowe możliwe zadania:

  • przygotowywanie paczek do wysyłki
  • przyjmowanie dostaw
  • wprowadzanie produktów do systemu
  • proponowanie nowych produktów
  • prowadzenie konta AdWords, Facebook i Instagram
  • prowadzenie kampanii mailingowych
  • przygotowywanie grafik i materiałów promocyjnych
  • przygotowywanie tekstów na stronę sklepu

Wymagania

Wymagania podstawowe:

  • umiejętności organizacyjne i samodzielność
  • zaangażowanie
  • uczciwość

Mile widziane:

  • umiejętności graficzne
  • doświadczenie w marketingu internetowym
  • lekkie pióro
  • umiejętność pracy z dziećmi (i ich rodzicami 🙂

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • 3 miesięczny okres próbny
  • możliwa umowa o pracę na rok po okresie próbnym z możliwością przejścia na umowę na czas nieokreślony
  • duże pole do zdobywania doświadczenia
  • 7 godzinny dzień pracy

Wymagane dokumenty

CV + mile widzianych jest kilka słów o sobie