Umowa o pracę - wychowawca grupy żłobkowej lub przedszkolnej
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych „Szkoła Rodzinna” w Warszawie Wesołej Warszawa ul. Kruszyny 28 5 kwietnia 2017

Przedszkole Rodzinne w Wesołej stanowi rozszerzenie działalności Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych „Szkoła Rodzinna” w Warszawie Wesołej, istniejącego od 1992 roku. Rozpocząć edukację można u nas od najmłodszych lat – w żłobku i przedszkolu – i dalej nieprzerwanie kontynuować w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum, a następnie doszkalać się przez całe życie, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe w szkole policealnej lub w centrum kształcenia ustawicznego. Zapraszamy na nasze strony: www.szkolarodzinna.pl, www.przedszkolerodzinne.waw.pl, www.poradnia.waw.pl, www.biofeedback.pl, www.ckuwesola.pl.

Przedszkole Rodzinne w Wesołej (www.przedszkolerodzinne.waw.pl) zatrudni wychowawcę grupy żłobkowej lub przedszkolnej w wymiarze 40 godzin
w tygodniu lub w mniejszym wymiarze godzin i w wybrane dni. Istnieje również możliwość zatrudnienia studentki jako pomocy wychowawcy.

Zakres obowiązków:

  • praca z dziećmi do lat 3,5
  • organizowanie zajęć zabawowo-edukacyjnych
  • przygotowywanie materiałów edukacyjnych
  • dbanie o wizerunek placówki, w tym aktualizowanie strony internetowej i wstawianie bieżących informacji
  • zadania wyznaczane przez dyrektora

Wymagania

  • studia pedagogiczne o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
  • komunikatywność, kultura osobista, inicjatywa i kreatywność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność, dokładność, wytrwałość
  • umiejętność pracy z małymi dziećmi

Oferujemy

  • pracę na umowę zlecenie/ umowę o pracę
  • miłą, rodzinną atmosferę
  • zdobycie doświadczenia zawodowego
  • miejsce pracy na osiedlu Stara Miłosna w dzielnicy Wesoła w Warszawie

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny