Umowa o pracę - Wychowawca grupy przedszkolnej/ wychowawca klasy „0”
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych „Szkoła Rodzinna” w Warszawie Wesołej Kruszyny 28, Warszawa, Polska 2 lutego 2021

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych „Szkoła Rodzinna” w Warszawie Wesołej istnieje od 1992 roku. Rozpocząć edukację można u nas od najmłodszych lat – w żłobku i przedszkolu – i dalej nieprzerwanie kontynuować w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum, a następnie doszkalać się przez całe życie, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe w szkole policealnej lub w centrum kształcenia ustawicznego. Zapraszamy na nasze strony: www.szkolarodzinna.pl, www.przedszkolerodzinne.waw.pl, www.poradnia.waw.pl, www.biofeedback.pl, www.ckuwesola.pl.

Umowa o pracę - Wychowawca grupy przedszkolnej/ wychowawca klasy „0”

• praca z dziećmi
  • organizowanie zajęć edukacyjnych
  • przygotowywanie materiałów edukacyjnych