Umowa o pracę - wychowawca do grupy żłobkowej lub przedszkolnej
Zespół Szkół i Placówek Oświatowych „Szkoła Rodzinna” w Warszawie Wesołej Kruszyny 28, Wesoła, Polska 9 września 2016

Przedszkole Rodzinne w Wesołej stanowi rozszerzenie działalności Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych „Szkoła Rodzinna” w Warszawie Wesołej, istniejącego od 1992 roku.

Rozpocząć edukację można u nas od najmłodszych lat – w żłobku i przedszkolu – i dalej nieprzerwanie kontynuować w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum, a następnie doszkalać się przez całe życie, podnosząc swoje kwalifikacje zawodowe w szkole policealnej lub w centrum kształcenia ustawicznego.

Zapraszamy na nasze strony: www.szkolarodzinna.pl, www.przedszkolerodzinne.waw.pl, www.poradnia.waw.pl, www.biofeedback.pl, www.ckuwesola.pl.

Przedszkole Rodzinne w Wesołej (www.przedszkolerodzinne.waw.pl) zatrudni wychowawcę do grupy żłobkowej lub przedszkolnej w wymiarze 40 godzin w tygodniu. Istnieje możliwość zatrudnienia studentki jako pomocy wychowawcy.

Zakres obowiązków:

•    praca z dziećmi do lat 3
•    organizowanie zajęć zabawowo-edukacyjnych
•    przygotowywanie materiałów edukacyjnych
•    zadania wyznaczane przez dyrektora

Wymagania

•    studia pedagogiczne w kierunku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej
•    komunikatywność, kultura osobista, inicjatywa i kreatywność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, sumienność, dokładność, wytrwałość
•    umiejętność pracy z małymi dziećmi

Oferujemy

•    pracę na umowę zlecenie/ umowę o pracę w wymiarze 40 godzin w tygodniu
•    miłą, rodzinną atmosferę
•    zdobycie doświadczenia zawodowego
•    miejsce pracy na osiedlu Stara Miłosna w dzielnicy Wesoła w Warszawie

Wymagane dokumenty

CV, list motywacyjny