Umowa zlecenie - Współprowadzenie sklepu z ekologiczną żywnością-Lokaleko
Lokaleko Burakowska 4A, Warszawa, Polska 8 września 2017

Jesteśmy młodymi ludźmi, pragnącymi zaszczepić w społeczeństwie chęć zdrowego i świadomego żywienia stąd pomysł na Lokaleko, które niedawno świętowało swoje 1-sze urodziny.

Lokaleko to – sklep z ekologiczną żywnością i produktami certyfikowanymi. Wszystkie nasze produkty uprawiane są w lokalnych gospodarstwach ekologicznych. Codzienne dostawy gwarantują świeżość i sezonową różnorodność oferty.

W naszej ofercie znajdziecie także:

Świeże soki z eko warzyw i owoców, które są dawką zdrowia i dobrego samopoczucia!

Eko skrzynki i eko pakiety dla firm, czyli pobudzający zastrzyk zdrowej energii dla twoich pracowników i gości firmy!

Mieścimy się przy Burakowskiej 4a.

Umowa zlecenie - Współprowadzenie sklepu z ekologiczną żywnością-Lokaleko

Współtworzenie sklepu z ekologiczną żywnością. Praca poniekąd ekspedientki, ale także sporo innych ciekawych obowiązków 🙂

• Komunikatywność
  • Skrupulatność
  • Dobre nastawienie
  • Chęć rozwoju
  • Chęć współtworzenia z nami nowego projektu
  • Podstawowa wiedza o certyfikatach ekologicznych
  • Podstawowa wiedza o zdrowym odżywianiu

Oferujemy pracę, która jest w stanie dostosować się do grafiku studentki/studenta.

Pracę, ciekawą, w której można się rozwinąć.

Zapraszamy do kontaktu.