Umowa zlecenie - Wprowadzanie danych z opakowań produktów (praca zdalna przed komputerem)
CodiLime sp. z o.o. Krańcowa, Warszawa, Polska 27 października 2017

CodiLime provides professional IT consulting and software engineering services for global clients in three core areas: Networks, Security and Big Data Science & Deep Learning (through its deepsense.ai subsidiary). The company was established in 2011 by a group of Polish computer scientists and mathematicians with outstanding technical backgrounds and professional experience gained at leading global IT companies in Silicon Valley. Currently, CodiLime is made up of approximately 200 carefully chosen team members (mostly software engineers and data scientists). CodiLime clients such as NTT, Intel, NVIDIA, IBM, Nielsen, AT&T, Hitachi and Juniper Networks have come to rely on our team to provide them with the highest quality in services and products.

Firma CodiLime zleci wprowadzanie danych odczytanych ze zdjęć opakowań różnego typu produktów. Produkty to przykładowo dezodoranty, szampony, detergenty itp. Celem jest odczytanie z opakowania listy składników i wpisanie jej do odpowiedniego miejsca w dostarczonym formularzu. Za każdą przerobioną paczkę zawierającą 100 produktów oferujemy 300 PLN brutto.

• Wymagamy statusu studenta poniżej 26 lat z ważną legitymacją studencką.

• Umowa zlecenie, 300 PLN brutto od paczki.

formularz danych osobowych, wypełnione oświadczenie zleceniobiorcy