Staż/praktyki - W DZIALE TRADE MARKETINGU HERBAPOL-LUBLIN
HERBAPOL-LUBLIN Warszawa, Polska 6 czerwca 2019

KIM JESTEŚMY?
Czerpiąc inspirację z natury i szanując jej unikalne zasoby, tworzymy wyjątkowe produkty o jakości przewyższającej cenę, zaspokajając rosnące potrzeby konsumentów oraz dostarczając im niepowtarzalnych doznań smakowych i wielu pozytywnych emocji.

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA?

  • dbanie o spójność danych w bazie klientów
  • pomoc w przygotowywaniu cyklicznych raportów
  • analizowanie informacji sprzedażowych i formułowanie na ich podstawie wniosków
  • rozwój narzędzi raportujących

Wymagania

  • jesteś absolwentem lub studentem ostatniego roku kierunków marketingowych lub pośrednich
  • masz za sobą pierwsze doświadczenia – praktyki/staże w zakresie wykonywania działań trade marketingowych (mile widziane)
  • potrafisz koordynować wiele zadań jednocześnie
  • jesteś systematyczny/a, dokładny/a, i dobrze organizujesz swoją pracę
  • jesteś dyspozycyjny/a min. 30 godzin tygodniowo
  • sprawnie obsługujesz się pakietem MS Office, w szczególności MS Excel

Oferujemy

  • płatne praktyki w wymiarze min. 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • szanse zdobycia doświadczenia zawodowego w uznanej firmie
  • możliwość realizacji samodzielnych projektów
  • współpracę z ekspertami
  • referencje po odbyciu praktyk
LINK DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO

DOŁĄCZ DO NAS!

Wymagane dokumenty

cv