Umowa o pracę - Volvo – Business Development Assistant
Absolvent.pl Warszawa, Polska 3 stycznia 2018

Volvo Group jest jednym z czołowych światowych producentów samochodów ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych, morskich i stacjonarnych układów napędowych. Volvo Group dostarcza również kompletne rozwiązania finansowe i serwisowe. Volvo Group, mająca główną siedzibę w Göteborgu. Zatrudnia około 95,000 osób, prowadzi działalność produkcyjną w 18 krajach i jest obecna na ponad 190 rynkach.

Główne obowiązki:

  • Kontrolowanie i poprawianie danych znajdujących się w systemie CRM.
  • Wyszukiwanie i likwidowanie znajdujących się w bazie duplikatów.
  • Praca nad jakością bazy danych.
  • Przygotowanie plików do zbiorczych aktualizacji.

Wymagania

Wymagane kompetencje:

  • Zdolności analityczne.
  • Dokładność i zdbałość o szczegóły.
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dobra znajomość MS Office (Excel).
  • Status studenta.

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Współpracę z profesjonalistami oraz możliwości rozwoju.
  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora.
  • Odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze.
  • Najwyższe standardy kultury organizacyjnej opartej na szwedzkich wzorcach.
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Wymagane dokumenty

Aplikuj przez zamieszczony link: https://goo.gl/NpxcEw