Umowa o pracę - Vendor Clearing Desk Clerk
Antal Sp. z o. o. Warszawa, Polska 1 października 2018

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki. Zespół Antal Finance & Accountancy tworzą doświadczeni konsultanci realizujący procesy rekrutacji na stanowiska specjalistyczne, menedżerskie i dyrektorskie w strukturach szeroko pojętych finansów oraz na stanowiska doświadczonych konsultantów, menedżerów, dyrektorów i partnerów w wiodących firmach doradczych. Specjalizacje wydzielone w ramach zespołu dotyczą procesów księgowych, kontrolingu, sprawozdawczości, audytu, treasury i podatków.

Dla naszego Klienta, firmy z branży telekomunikacyjnej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko Vendor Clearing Desk Clerk.

Zakres obowiązków:

  • akceptacja faktur w dedykowanym do tego systemie
  • łączenie faktur z zamówieniem
  • kontakt z dostawcami w przypadku błędnie wystawionych faktur
  • raportowanie do obcojęzycznego przełożonego

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • wiedza teoretyczna z zakresu procedur fakturowania
  • wykształcenie kierunkowe – finanse i rachunkowość/ekonomia
  • znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość podstaw finansów korporacyjnych
  • mile widziane staże/praktyki w działach finansowych/księgowych

Oferujemy

  • owocowe dni
  • karta Multisport i opieka medyczna
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • biuro w samym centrum Warszawy z widokiem na Pałac Kultury
  • praca w nowo utworzonym dziale (to nie SSC)

Wymagane dokumenty

CV