Umowa zlecenie - TwójRobot.pl poszukuje Kreatywnego Umysłu od LEGO i robotów!
ROBOCREATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCI Czerniakowska 71, Warszawa, Polska 8 kwietnia 2019

 Jesteśmy firmą, która buduje erę młodych programistów! Tworzymy, projektujemy i organizujemy kursy z robotyki i programowania robotów dla dzieci w całej Polsce. Dołącz do naszego zespołu!

Zadania:

•Szukanie pomysłów na nowe konstrukcje robotów.

•Tworzenie programów do nowych konstrukcji.

•Testowanie robotów z dzieciakami.

•Prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży.

•Tworzenie konspektów do zajęć.

Wymagania

Czego oczekujemy:

•Kreatywności.

•Podstawowej znajomości programowania, mechaniki, fizyki itd.

•Doświadczenia z klockami LEGO. 

•Zainteresowań w obszarze science-fiction i gier.

•Umiejętności przekazywania wiedzy.

•Elastyczności.

•Prawo jazdy kat. B.

•Status studenta.

Oferujemy

Co oferujemy:

•Dobre wynagrodzenie.

•Szkolenie z zestawów LEGO Boost, LEGO Ev3.

•Wdrożenie do programu.

•Elastyczne godziny pracy.

•Pracę w młodym zespole.

•Praca na ¾ etatu lub pełny etat.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV  do 30 kwietnia na adres: praca@twojrobot.pl

Wymagane dokumenty

CV