Umowa zlecenie - Trener zajęć dodatkowych dla dzieci
Mindcloud Justyna Płatek Warszawa, Polska 6 maja 2019

Mindcloud jest ogólnopolską szkołą programowania dla dzieci w wieku 4-13 lat. Prowadzimy kursy z programowania dla dzieci oraz kursy z szeroko pojętej edukacji cyfrowej.

Umowa zlecenie - Trener zajęć dodatkowych dla dzieci

Poszukujemy osób do prowadzenia zajęć dla dzieci w wieku 4-6 w przedszkolach. Zajęcia prowadzone według scenariuszy i na naszym sprzęcie. Będą to warsztaty z kodowania  i myślenia algorystmicznego. Przygotowujemy przed podjęciem pracy, nie potrzebujemy programistów. Liczy się dla nas bardziej energeryczność, otwartość i komunikatywność trenera (jak przedszkolaki dadzą sobie radę z tym programem to dorosły tym bardziej 🙂 )

Chętnie nawiążemy współpracę z osobami, które:

– mają doświadczenie w pracy z grupą dzieci w wieku 4-6 lat,

– interesują się innowacjami w edukacji, mają łatwość w korzystaniu z nowych technologii i urządzeń cyfrowych (pracujemy z aplikacjami na tabletach, robotami i innymi cyfrowymi zabawkami edukacyjnymi)

– chcą nauczyć się podstaw kodowania i poznać metodykę edukacji cyfrowej MindCloud, są w stanie wnieść własne pomysły do tworzonego przez nas programu,

– mają dobre zdolności komunikacyjne

– są niekarane.

– 40-50 zł netto za godzinę prowadzenia zajęć

– możliwość dostosowywania programu zajęć do uwag trenera

– uczestnictwo we współtworzeniu dużego projektu edukacyjnego

– elastyczny czas pracy