Staż/praktyki - TESTER OPROGRAMOWANIA
IQ PHARMA S.A. Zygmunta Słomińskiego 19, Warszawa, Polska 24 kwietnia 2017

IQ PHARMA S.A. jest firmą działającą od 10 lat w branży CRO, oferującą kompleksową obsługę badań klinicznych, obserwacyjnych i marketingowych jak również organizację szkoleń e-learningowych.

TESTER OPROGRAMOWANIA

miejsce pracy: Warszawa, Sopot, możliwość pracy zdalnej

zakres obowiązków:

  • wykonywanie testów zgodnie z planem testów (testy funkcjonalne, integracyjne)
  • raportowanie testów i defektów zgodnie z przyjętym procesem rozwoju oprogramowania
  • analizowanie wyników i wsparcie przy diagnozowaniu i zawężaniu obserwacji testowych
  • planowanie i egzekucja testów automatycznych
  • przygotowywanie środowisk i platform testowych

Wymagania

  • znajomość zagadnień testowania stron internetowych
  • skrupulatność i dokładność w działaniu
  • otwartość i kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole, umiejętność priorytetyzacji zadań i efektywnego organizowania czasu pracy

Oferujemy

  • Praca w firmie, która zmienia ochronę zdrowia,
  • Praca w „mądrej” firmie przy ciekawych projektach
  • Szkolenia, certyfikaty, kursy,
  • Dobry dojazd komunikacją miejską,
  • Specjalne miejsca dla rowerów,
  • Coroczna impreza integracyjna.
  • Najnowszy sprzęt,
  • Nieograniczony dostęp do dobrze wyposażonej kuchni

Bardzo prosimy o aplikowanie poprzez link:

Wymagane dokumenty

CV