Umowa zlecenie - Terapeuta dla dzieci ze spektrum autyzmu
Bródnowskie Stowarzyszanie Przyjaciół i Rodzin Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „POMOST” Warszawa, Polska 21 czerwca 2017

Podstawowym celem realizowanym przez Stowarzyszenie jest stworzenie systemu rehabilitacjispołecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Zadanie to realizowane jest poprzez pomoc medyczną, psychologiczną, socjalną i materialną osobom z zaburzeniami psychicznymi i ich rodzinom.

Umowa zlecenie - Terapeuta dla dzieci ze spektrum autyzmu

Poszukujemy terapeutów do pracy z dziećmi i młodzieżą ze spektrum autyzmu. Obowiązkiem pracownika będzie prowadzenie terapii wspierająca dla dzieci z diagnozą zaburzeń ze spektrum autyzmu, udzielanie wsparcia i psychoedukacja rodziców.

Praca w domach podopiecznych, na terenie Bemowa, Białołęki i Targówka- wymagany dojazd we własnym zakresie

• wykształcenie wyższe (lic. lub mgr psychologii, pedagogiki specjalnej lub pokrewnych)

lub ostatni rok studiów

• pół roku udokumentowanego doświadczenia w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu (także w ramach wolontariatu bądź stażu)

Oferujemy umowę zlecenie i elastyczne godziny pracy (grafik ustalany samodzielnie z opiekunami podopiecznych, możliwa praca zarówno w godzinach przedpołudniowych jak i popołudniowych oraz w weekendy).