Umowa o pracę - Telesprzedawca
EDEN SPRINGS SP. Z O.O. Konstancin-Jeziorna, Polska 22 sierpnia 2016

Eden Springs to czołowy europejski dostawca wody źródlanej, dystrybutorów filtrujących oraz wyśmienitej włoskiej kawy i ekspresów do biur i domów.

Zadania na stanowisku:

  • Pozyskiwanie nowych klientów zarówno w ruchu wychodzącym, jak i przychodzącym

  • Realizacja ilościowych i jakościowych założeń budżetowych
  • Tworzenie ofert w odpowiedzi na potrzeby Klientów oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Bieżące raportowanie wyników pracy

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Zorientowanie na cel
  • Samodyscyplina i zaangażowanie
  • Energia i pozytywne nastawienie
  • Umiejętności negocjacyjne mile widziane
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy i planowania w ramach ustalonych standardów

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w dynamicznej, międzynarodowej organizacji

  • Umowę o pracę oraz system premiowy uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Opiekę medyczną

  • Pakiet socjalny
  • Dobrą atmosferę – praca w młodym, dynamicznym zespole

Wymagane dokumenty

CV