Umowa o pracę - Telefoniczny Doradca Klienta
Properco sp. z o.o. sp. k Brylowska 2/3b, Warszawa, Polska 9 kwietnia 2019

Firma PROPERCO jest nowoczesną i dynamiczną firmą świadczącą usługi w zakresie:

  • pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
  • organizowania finansowania inwestycji (kredyty hipoteczne)
  • administrowania nieruchomościami
  • analiz rynków nieruchomości i doradztwa dla inwestorów w branży nieruchomości

Lokalizacja i wygląd naszego biura, sposób przyjmowania i prezentacji ofert, zaplecze technologiczne oraz entuzjastycznie nastawieni doradcy wyznaczają nowe standardy na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Pracujemy codziennie, jesteśmy elastyczni, spotykamy się z naszymi klientami w czasie i miejscu przez nich wyznaczonym. Obsługujemy klientów z całego świata. Nasza kadra posiada doświadczenie w pracy na rynkach międzynarodowych.

Firma PROPERCO.pl Nieruchomości z racji dynamicznego rozwoju poszukuje osoby na stanowisko „Telefoniczny Doradca Klienta”.

Obowiązki:

  • telefoniczne pozyskiwanie i obsługa klientów
  • umawianie spotkań
  • obsługa klientów w biurze
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • przedstawianie oferty firmy
  • biurowe prace administracyjne
  • administrowanie ofertami biura i dbanie o ich aktualność

Miejsce pracy: biuro w Warszawie – ul. Brylowska 2/3B

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: praca@properco.pl

Wymagania

  • pozytywne nastawienie do pracy
  • pracowitość, wytrwałość, samodzielność w realizacji celów
  • dobra organizacja pracy
  • konieczna znajomość pakietu MS Office (Outlook, Word)
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

Oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • elastyczny grafik pracy
  • możliwości rozwoju i awansu
  • wsparcie szkoleniowe
  • miłą atmosferę pracy

Wymagane dokumenty

CV