Umowa zlecenie - Telefoniczna Obsługa Klienta (połączenia przychodzące)
Devire Warszawa, Polska 5 lipca 2018

Devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.

Umowa zlecenie - Telefoniczna Obsługa Klienta (połączenia przychodzące)

Naszym klientem jest spółka specjalizująca się w finansowaniu zakupu samochodów marek oferowanych w sieci sprzedaży. Na rynku Polskim działa od 1998 roku, wspierając branże Automotive. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko Jest to idealna oferta dla osób chcących zdobyć swoje pierwsze doświadczenie zawodowe.

• Status studenta
  • Gotowość do pracy w pełnym wymiarze godzin (40h w tygodniu)
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

Nie wymagamy doświadczenia, ważna jest dla nas Twoja wiedza zdobyta na studiach oraz osobowość!

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16/10-18.
  • Szkolenia wstępne przygotowujące do pracy.
  • Dogodną lokalizację – Służew (przy Wyścigach Konnych).
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dużej, międzynarodowej firmie