Umowa o pracę - Technolog/Technik uprawy pieczarek
Technolog/Technik uprawy pieczarek Stuttgart, Niemcy 27 kwietnia 2018

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych na rynku niemieckim. Specjalizujemy się w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników z różnych branż. Naszym celem jest długotrwała współpraca oparta na zaufaniu i zaangażowaniu obu stron.
Nasz profesjonalizm potwierdzają tysiące osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie na terenie Niemiec.

Podstawowe zadania:

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych uprawy
  • realizacja założeń związanych z ilością i jakością uzyskiwanych plonów
  • zamawianie surowców do produkcji i weryfikacja ich jakości

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • praktyczna wiedza z zakresu nowoczesnych technologii uprawy i zbioru pieczarek
  • sprawna obsługa komputera, w tym programu MS Excel i Word
  • bardzo dobra znajomość j.angielskiego (znajomość j.niemieckiego jest dodatkowym atutem)
  • wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o długoletniej tradycji i doświadczeniu w branży
  • umowę o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, udziału w międzynarodowych szkoleniach i konsultacjach z doświadczonymi technologami

Jesteś zainteresowany pracą? Prześlij swoje CV  aplikując lub zadzwoń: 535 991 691

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z pozn. zm. )