Umowa o pracę - Technolog – Projektant Lokali Gastronomicznych
GASTROMAX POLSKA SP. Z O.O. Połczyńska, Warszawa, Polska 19 marca 2021

Firma GASTROMAX POLSKA Sp. z o.o. jest uznaną, doświadczoną firmą specjalizującą się w projektowaniu

technologicznym i kompleksowym wyposażaniu obiektów gastronomicznych (hoteli, restauracji, kawiarni, cukierni)

w profesjonalny sprzęt gastronomiczny.

Firma Gastromax Polska obsługuje kluczowych klientów branży Horeca.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technolog – Projektant lokali gastronomicznych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • wykonywanie projektów technologicznych lokal gastronomicznych zgodnie z wymogami sanitarnymi (AutoCAD)
  • nadzór realizowanych projektów
  • stały kontakt z jednostkami sanitarnymi na terenie całej Polski

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD
  • znajomość zagadnień systemu HACCP
  • bardzo dobra znajomość norm branżowych w odniesieniu do lokali gastronomicznych
  • pracowitość, sumienność, dyspozycyjność
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty

CV