Umowa o pracę - Technolog Produkcji Szkółkarskiej
Robert Dominik Hays Poland Engineering Associate Consultant Płock, Polska 11 maja 2018

Twój następny pracodawca to polska firma z branży ogrodnicznej z zakładem produkcyjnym zlokalizowanym pod Płockiem. Jest wielokrotnym zwycięzcą prestiżowych nagród i stosuje najnowcześniejsze technologie.

Umowa o pracę - Technolog Produkcji Szkółkarskiej

Twoje następne stanowisko to Technolog Produkcji Roślin. Będziesz zajmować się organizacją pracy i procesów logistycznych (sadzenie, ochrona roślin, nawadnianie, nawożenie itd.). Istotnym elementem pracy będzie planowanie wielkości i terminów produkcji oraz realizacja, kontrola i raportowanie norm i planów. W zakres obowiązków wchodzi ponadto współpraca z Laboratoriami i Urzędami oraz kierowanie grupą pracowników fizycznych w liczbie ok 5 – 30 osób.

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Przede wszystkim wiedzy na temat technologii i specyfiki produkcji roślinnej oraz praktycznej umiejetności rozmnażania i/lub szkółkowania roślin a także ich ochrony. W pracy trzeba będzie wykazać się zdolnością organizacji pracy zespołu oraz procesów produkcji. Przyda się dobra znajomość Excela i Worda oraz język angielski w stopniu podstawowym. Konieczne jest minimum średnie wykształcenie (mile widziane branżowe). Komunikatywność, decyzyjność i motywacja to kluczowe cechy, które pozwolą Ci sprawdzić się na tym stanowisku.


Oferujemy

Co zyskujesz? 
Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i kompetencji. Stwarza także możliwość pracy w dobrej atmosferze a ponadto możliwość zyskania doświadczeń w miejscu gdzie stosuje się nowoczesne technologie i metody zarządzania.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.


Wymagane dokumenty

CV