Umowa o pracę - Technolog Drewna w DOLMEB Sp. z o.o.
DOLMEB Sp. z o.o. Świdnica, Polska 10 grudnia 2020

Dolmeb posiada zakład produkcyjny w Świdnicy w którym zatrudniamy ok. 250 osób. Produkujemy meble na bazie płyt MDF, HDF, wiórowych i z płyty komórkowej lakierowanych farbami pigmentowymi. Nasza specjalizacja to wyroby o trudnych kształtach i kolorach. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji mebli dziecięcych, a naszym strategicznym klientem jest IKEA, znana z wysokich wymagań dotyczących produkowanych wyrobów. Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, która stawia sobie wysokie wymagania odnośnie jakości, ceny i terminowości realizowanych zamówień.

Umowa o pracę - Technolog Drewna w DOLMEB Sp. z o.o.
  • wykonywanie, opracowanie dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej

• opracowywanie norm materiałowych

• wsparcie techniczne dla działów produkcji w procesie wytwarzania wyrobów

• współudział nad wykonawstwem wzorów i prototypów, uczestniczenie w dokonaniu oceny modeli, wzorów oraz partii zerowych wyrobów