Umowa o pracę - Technolog drewna
ATS DIGITAL PRINTING Piaseczno, Polska 6 kwietnia 2018

Firma ATS EXPO z siedzibą w Piasecznie jest dynamiczną rozwijającą się firmą w branży targowej oraz meblarskiej. Budujemy stoiska targowe dla największych agencji wystawienniczych  w Niemczech. Wykonujemy zabudowy meblowe w galeriach handlowych oraz innych obiektach użyteczności publicznej. Poszukujemy pracowników utalentowanych i zaangażowanych w swoją pracę, którzy wspólnie przyczynią się do budowania sukcesu Naszej Firmy.

Opis stanowiska

  • projektowanie i wdrażanie nowych produktów i procesów technologicznych oraz modyfikacja już istniejących technologii
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • nadzór technologiczny nad procesem produkcyjnym
  • podejmowanie działań mających na celu optymalizację i usprawnienie realizacji produkcji

Wymagania

  • absolwent kierunku technologia drewna najlepiej z doświadczeniem
  • znajomość oprogramowania w środowisku AutoCAD i topSolid
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • ukierunkowanie na osiąganie zamierzonych celów
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie

Wymagane dokumenty

CV