Umowa o pracę - Technolog Aplikacji
International Flavors and Fragrances Poland Sp. z o.o. Wiertnicza 109, 02-952 Warszawa, Polska 9 lutego 2021

International Flavors and Fragrances offers differentiated ingredient solutions for customers of all sizes, spanning large multinationals to start-up and private-label brands.We use our industry-leading research and development capabilities to drive best-in-class innovation to serve the following end markets:Food and Beverage Home and Personal CareHealth and WellnessWe recently  expanded our capabilities in fast-growing categories such as food protection, inclusions, cosmetic actives and health ingredients. When it comes to Food and beverages we provide a range of expertise:- in sugar reduction and taste modulation and excel at helping manufacturers create healthy beverages their consumers love.- our natural flavor portfolio is unmatched and suitable across all beverage categories.- our emulsification and functional system offerings for non-carbonated beverages deliver superior taste and functionality.- an innovative delivery technologies help capture taste at its peak, protect it during processing, storage, and application, and optimize its release to drive consumer preference.- we have a broad range of natural colors and food protection capabilities for clean label and extended shelf-life.

Technolog Aplikacji , specjalizacja: mleczarstwo, napoje bezalkoholowe.

Zakres obowiązków:

– rozwój innowacyjnych produktów spożywczych z udziałem portfolio IFF

– wsparcie techniczne zespołu sprzedaży w prowadzeniu projektów spełniających wymagania klientów

– tworzenie, administracja i zarządzanie dokumentacją projektu

– organizacja i udział w spotkaniach z klientami

Wymagania

– wykształcenie wyższe w kierunku technologia żywności/ towaroznawstwo

– znajomość branży mleczarskiej, mile widziane doświadczenie w rozwoju nowych produktów mleczarskich

–  samodzielność w pracy laboratoryjnej

– język angielski na poziomie B2

– praktyczna znajomość pakietu MS Office

– umiejętność pracy w zespole, budowania i  utrzymywania relacji

Oferujemy

– możliwość poszerzania wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania produktów spożywczych

– współpracę z największymi producentami z branży mleczarskiej i napojowej na rynku polskim, czeskim i słowackim

– zdobywanie wiedzy z zakresu praktycznego zastosowania aromatów spożywczych, barwników naturalnych, stabilizatorów oraz składników funkcjonalnych

– samodzielne prowadzenie i zarządzanie projektem

– umiejętność oceny sensorycznej produktów spożywczych

– praca w międzynarodowym i dynamicznym zespole techniczno- sprzedażowym

Wymagane dokumenty

CV