Umowa o pracę - Technolog
Abatec Sp. z o.o. Szkolna 12, Damnica, Polska 14 czerwca 2019

ABATEC jest polską firmą rodzinną, która dzięki pasji i systematycznej pracy, z małego warsztatu stała się jednym z największych producentów basenów drewnianych w Europie. Każdego roku dostarczamy tysiące najwyższej jakości produktów do klientów w Austrii, Belgii, Bułgarii, Czechach, Danii, Finlandii, Francji, Niemczech, Izraelu, Włoszech, Kazachstanie, Litwie, Hiszpanii, Holandii, Portugalii, Słowacji, Republice Południowej Afryki, Słowacji, Szwecji, Szwajcarii, na Węgrzech i Wielkiej Brytanii. Lista stale się wydłuża.Nasz zespół konstruktorów i projektantów cały czas pracuje nad doskonaleniem naszych basenów, by były piękniejsze, bardziej użyteczne i trwałe.Nieustannie inwestujemy w nowoczesny sprzęt produkcyjny oraz śledzimy badania i trendy w zakresie obróbki i zabezpieczania drewna, a także przeznaczamy środki finansowe na doskonalenie pracowników.

Zadania stanowiskowe:

  • przygotowywanie projektów, rysunków i dokumentacji technicznej,
  • nadzór nad istniejącymi projektami i ich koordynacja,
  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji obrotu surowcem,
  • aktywny udział w kreowaniu rozwiązań produkcyjnych,
  • wsparcie przy tworzeniu nowych rozwiązań technologicznych,
  • współpraca z działem sprzedaży firmy,
  • aktywny wkład w tworzenie wizerunku firmy na rynku.

Wymagania

  • posiadasz umiejętność czytania/wykonywania rysunku technicznego w 3D,
  • znasz program AutoCad/ZWCad i/lub Solid,
  • obsługujesz i/lub programujesz maszyny CNC,
  • posiadasz wykształcenie wyższe o profilu technicznym (może być w trakcie studiów),
  • potrafisz posługiwać się pakietem MS Office, szczególnie Excel,
  • potrafisz bardzo dobrze zorganizować sobie pracę, jesteś osobą sumienną, dokładną, otwartą, samodzielną i chętną do nauki i rozwoju,
  • chcesz poznać ciekawą i niszową branżę.

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. B,
  • doświadczenie w branży przemysłowej.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość procesów produkcyjnych  w branży drzewnej,
  • umiejętność obsługi maszyn i urządzeń stolarskich,
  • znajomość języka obcego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki płacowe,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji (finansowane kursy językowe, szkolenia specjalistyczne),
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i europejskim, której sukces opiera się na wykwalifikowanych pracownikach,
  • pracę w przyjaznym zespole.

Wymagane dokumenty

CV, życiorys