Umowa o pracę - Technolog
Hays Poland Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki, Polska 23 sierpnia 2018

Dla naszego Klienta, lidera branży mięsnej, poszukujemy obecnie kandydatów do pracy na stanowisku Technologa w województwie łódzkim.

Umowa o pracę - Technolog

Osoba zatrudniona na tym stanowisku
będzie odpowiedzialna za projektowanie i wdrażanie nowych produktów, a także modernizację obecnych produktów i technologii.
Do obowiązków należy również nadzór nad dokumentacją technologiczną, przeprowadzanie kalkulacji, testowanie nowych produktów i procesów, a także obserwowanie rynku mięsnego w obszarze nowych produktów.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego w obszarze Technologii Żywności/Mięsa oraz min. kilkuletniego doświadczenia na stanowisku Technologa lub Głównego Technologa w zakładzie produkcyjnym z branży mięsnej.
Szukamy Kandydatów o wysokim poziomie zaangażowania, samodzielnych, kreatywnych, z umiejętnościami analitycznego myślenia oraz z komunikatywną znajomością języka angielskiego.


Oferujemy

Nasz Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, możliwość pracy u lidera rynku oraz szansę rozwoju poprzez udział w szkoleniach zawodowych i uczestnictwo w ciekawych projektach.


Wymagane dokumenty

CV