Umowa o pracę - Technik, Technolog Drewna
K-Shop Tech Sp.zoo.Sp.k. Gorzów Wielkopolski, Polska 24 kwietnia 2017

Nasza firma zajmuje się kompleksowym wyposażaniem powierzchni handlowych, sklepów oraz butików. Współpracujemy z wieloma firmami z ró

żnych branż. Do realizacji naszych projektów wykorzystujemy różnorodne materiały, poza drewnopochodnymi, również kamień, szkło, stal i wiele innych.

Główny zakres obowiązków:

– wykonywanie rysunków technicznych,
– wykonywanie dokumentacji technicznej,
– optymalizacja rozkroju płyt,
– sporządzanie zapotrzebowania materiałowego,
– nadzór nad projektem,
– kontakt z klientem,

Wymagania

– znajomość AutoCAD 2D,
– znajomość zagadnień z branży meblarskiej,
– dyspozycyjność, samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole,
– dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w projektowaniu mebli,

Oferujemy

– stabilne zatrudnienie,
– możliwość rozwoju zawodowego,
– umowę o pracę

Wymagane dokumenty

CV