Umowa o pracę - Technik Serwisu – nr ref. 9054
Bank Danych o Inżynierach Świętochłowice, Polska 22 czerwca 2017

Klient Banku Danych o Inżynierach – jedna z największych firm gazowych w Polsce, obsługująca klientów na rynku przemysłowym, energetycznym, technologicznym i medycznym na całym świecie.

Zakres obowiązków:

  • naprawa urządzeń spawalniczych
  • wykonywanie przeglądów urządzeń spawalniczych
  • wykonywanie pomiarów parametrów spawalniczych

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (wykształcenie inżynierskie będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenia przy naprawie urządzeń elektrycznych
  • mile widziana znajomość urządzeń spawalniczych
  • uprawnienia SEP-1kV
  • mile widziane uprawnienia pomiarowe
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów (sporadyczne naprawy u klientów 1-2 tygodnie w roku w pełni finansowane przez firmę)

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie
  • możliwości rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty

CV