Umowa o pracę - Technical Consultant
Awin Domaniewska, Warszawa, Polska 19 września 2018

Konsultant techniczny jest odpowiedzialny za prawidłową integrację techniczną programów lub kampanii dla nowych klientów oraz za zapewnienie technicznej obsługi reklamodawcy za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Osoba na tym stanowisku dba o najlepszą możliwą jakość trackingu oraz monitoruje jakość i aktualność parametrów technicznych programów. Doradza również w technicznych kwestiach zespołowi sprzedaży. Konsultant techniczny udziela wsparcia w kwestiach związanych z IT w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania organizacji.

Główne zadania:

  • Uruchamianie programów oraz kampanii reklamowych na platformie Awin
  • Debugowanie implementacji kodów mierzących klienta oraz dostarczanie rozwiązań i usprawnień
  • Zapewnienie wysokiego poziomu wsparcia technicznego dla współpracowników, wydawców oraz reklamodawców
  • Monitorowanie trackingu oraz identyfikowanie problemów technicznych
  • Analiza błędów wewnętrznych i ewentualne eskalacje
  • Konfiguracja oraz monitorowanie jakości Feedów produktowych
  • Integracja oraz monitorowanie dodatkowych funkcjonalności Awin
  • Punkt eskalacji problemów technicznych dla Account Managerów
  • Wsparcie i pomoc przy rozwiązywaniu problemów technicznych zespołu
  • Tworzenie lub udoskonalanie istniejących raportów na podstawie zapytań MySQL oraz PowerBI

Wymagania

  • Stopień licencjata w dziedzinie Informatyki lub równoważne doświadczenie w zakresie marketingu efektywnościowego lub działalności związanej z Internetem, takiej jak hosting www, dostawca usług internetowych, eCommerce, dostawca rozwiązań lub agencja mediowa
  • Znajomość HTML oraz JavaScript
  • Mile widziana podstawowa znajomość przynajmniej jednego języka programowania (Java, PHP, Ruby itd.) oraz Google Tag Manager i Google Analytics
  • Dobra znajomość branży e-commerce i znajomość bieżących wydarzeń na rynku, często używanych rozwiązań i dostawców technologii
  • Biegły użytkownik MS Office
  • Mocno rozwinięte umiejętności analityczne, jeśli chodzi o szybkie zrozumienie nowych złożonych wyzwań technicznych
  • Orientacja na klienta i podejście do obsługi
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • Poczucie odpowiedzialności oraz rzetelność w zakresie zobowiązań
  • Wysoka motywacja do nauki oraz rozwoju osobistego
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w największej sieci marketingu efektywnościowego na Świecie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport, owoce;
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego;
  • Lekcje języka angielskiego;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku wśród najlepszych ekspertów w branży;
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wymagane dokumenty

CV po polsku