Umowa o pracę - Team Assistant
HJ Heinz Polska sp. z o.o. Warszawa, Polska 7 czerwca 2018

The Kraft Heinz Company to globalna firma, której pyszne, pełne wartości odżywczych produkty trafiają do rodzin w ponad 200 krajach na całym świecie. W ponad 50 krajach zajmujemy pierwszą lub drugą pozycję na rynku w swoich kategoriach.

Oferta naszej firmy to nie tylko najpopularniejszy na świecie ketchup Heinz, ale również marka Pudliszki, której wieloletnia tradycja zaowocowała mianem jednej z najbardziej ulubionych na polskim rynku.

Jeśli chcesz pracować w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która daje możliwość rozwoju w pełnym pasji zespole… Dołącz do nas już dziś!

Zakres obowiązków:

  • Obsługa recepcji, przyjmowanie oraz łączenie rozmów telefonicznych
  • Obsługa firmowej skrzynki mailowej
  • Obsługa wszelkiej korespondencji przychodzącej i wychodzącej, kontakt z firma kurierską i pocztą
  • Tworzenie zamówień oraz administracja zatwierdzonych kosztów w systemie SRM/SAP
  • Dbałość o ciągłość dostaw artykułów spożywczych oraz biurowych
  • Sprawowanie pieczy nad sprawnym funkcjonowaniem sprzętów biurowych: automat do kawy , snakomat, zmywarka, automat do wody etc.
  • Ścisła współpraca z dostawcami biura ( m. in zewn. firmą sprzątającą)
  • Administracja miejscami parkingowych (wydawanie kart wjazdowych)
  • Tworzenie rejestrów i zarządzanie umowami handlowymi
  • Organizacja oraz przygotowanie eventów, konferencji oraz spotkań biznesowych
  • Codzienne wsparcie pracy zarządu/ kadry zarządzającej

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą recepcji, asystenckim lub podobnym
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Proaktywność, zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność
  • Umiejętność priorytetyzowania zadań

Oferujemy

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w firmie będącej światowym liderem branży spożywczej oferującej produkty znanych i lubianych marek Klientom na całym świecie
  • Pracę w zespole profesjonalistów
  • Różnorodne możliwości dalszego rozwoju wewnątrz innych działów firmy.

Wymagane dokumenty

CV