Umowa o pracę - Student z językiem niemieckim
REED Śródmieście, Warszawa, Polska 13 kwietnia 2018

Jesteśmy polskim oddziałem, wiodącej na rynku brytyjskim, firmy doradztwa personalnego REED, która prowadzi działania z zakresu profesjonalnej rekrutacji i selekcji od 1960 roku. REED zatrudnia ponad 3000 pracowników w 400 oddziałach zlokalizowanych w Europie, Australii i na Bliskim Wschodzie.W Polsce prowadzimy specjalistyczne usługi rekrutacyjne w obszarze: Accountancy, Banking, Finance, IT & Telecomms, Engineering & Production, Property & Construction, Sales & Marketing.

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczne oraz mailowe wsparcie klienta niemieckojęzycznego
  • Konsulting i doradztwo biznesowe w zakresie usług firmy
  • Budowanie i utrzymywanie profesjonalnych relacji z Klientem niemieckojęzycznym
  • Zdalne rozwiązywanie zgłoszeń Klienta, odpowiadanie na zapytania i problemy Klienta
  • Udział w międzynarodowych projektach

Wymagania

Jeżeli:

  • mówisz w języku niemieckim na poziomie min. B2
  • mówisz w języku angielskim na poziomie komunikatywnym min. A2
  • interesuje Cię praca z językami obcymi
  • interesuje Cię rozwój w międzynarodowej obsłudze klienta i międzynarodowym środowisku pracy
    chcesz rozwijać umiejętności językowe oraz zdobywać certyfikaty
  • masz doświadczenie w obsłudze klienta lub chcesz je zdobyć i czujesz, że to Twoje zawodowe powołanie
  • lubisz rozmawiać i pracować z ludźmiDołącz do zespołu już dziś!

Oferujemy

  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie przy umowie o pracę
  • Dodatek na dojazdy do pracy od 150 zł do 300 zł miesięcznie
  • Kartę sportową i medyczną
  • Refundowane kursy językowe oraz certyfikaty
  • Pracę w międzynarodowym środowisku z codziennym wykorzystaniem języków obcych
  • Elastyczny grafik pracy
  • Możliwość pracy na pełny etat lub część etatu

Wymagane dokumenty

CV