Umowa zlecenie - Student do pozyskiwania zgód na e-faktury
Optima Logistic Group Warszawa, Polska 28 listopada 2017

Duchem naszej firmy jest połączenie inicjatywy z przedsiębiorczością. We wszystkim co robimy widać wiarę, że każdy jest kowalem swojego losu. Wierzymy, że gdy się czegoś bardzo chce, nie ma granic.

Z tego powodu jesteśmy ważnym graczem na rynku TSL i właśnie dlatego wybijamy się ponad przeciętność. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm spedycyjnych w Polsce.

  • pozyskiwanie zgód na e-faktury
  • prace administracyjne

Wymagania

  • bardzo dobrej znajomości (B2/C1) jednego z języków: niemieckiego, francuskiego, włoskiego lub angielskiego
  • statusu studenta
  • ·         dyspozycyjność min. trzy dni w tygodniu w godzinach 8:00-16:00 (min. 4 h dziennie)

Oferujemy

  • pracę w wybrane dni tygodnia od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 (elastyczny grafik)
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • wdrożenie w nowe obowiązki
  • pracę w przyjaznej atmosferze w dogodnej lokalizacji (500 metrów od stacji metra Plac Wilsona)

Wymagane dokumenty

CV