Umowa zlecenie - Student do pozyskiwania zgód na e-faktury
Optima Logistic Group Warszawa, Polska 28 listopada 2017

Duchem naszej firmy jest połączenie inicjatywy z przedsiębiorczością. We wszystkim co robimy widać wiarę, że każdy jest kowalem swojego losu. Wierzymy, że gdy się czegoś bardzo chce, nie ma granic.

Z tego powodu jesteśmy ważnym graczem na rynku TSL i właśnie dlatego wybijamy się ponad przeciętność. Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm spedycyjnych w Polsce.

Umowa zlecenie - Student do pozyskiwania zgód na e-faktury
  • pozyskiwanie zgód na e-faktury
  • prace administracyjne

• bardzo dobrej znajomości (B2/C1) jednego z języków: niemieckiego, francuskiego, włoskiego lub angielskiego