Staż/praktyki - Student do Centrum Kompetencji BASF
Student do Centrum Kompetencji BASF Skowronki, Polska 26 lutego 2021

W BASF najważniejsza jest chemia. Dlatego stawiamy na innowacyjne rozwiązania, zrównoważone działania i wspólne koncepcje. Stawiamy też na Ciebie. Bądź częścią  naszej recepty na sukces i rozwijaj z nami przyszłość –  w globalnym zespole, który szanuje różnorodność i równe szanse niezależnie od wieku, pochodzenia, sprawności, płci, orientacji seksualnej czy religii.

Staż/praktyki - Student do Centrum Kompetencji BASF

Podczas pracy w jednym z naszych Centrów Kompetencji będziesz miał/a okazję poszerzyć swoją wiedzę zdobytą podczas studiów o dodatkowe, praktyczne umiejętności z zakresu prowadzenia doświadczeń polowych, oceny występowania patogenów, metod zakładania doświadczeń polowych, rozpoznawania chorób, chwastów czy szkodników. Podczas swojej pracy będziesz posługiwać się nowoczesnymi narzędziami w procesie badawczym SOR.

APLIKUJ

Oferta skierowana dla studentów rolnictwa i ogrodnictwa.

• Możliwość rozwoju i nabycia nowych umiejętności w jednym z czterech naszych Centrów Kompetencji BASF znajdujących się w Skowronkach, Szwarcenowie, Rychnowie oraz Pamiątkowie
  • Oferujemy elastyczny czas pracy, dostosowany do toku studiów oraz Twoich potrzeb
  • Zatrudnienie w oparciu umowę cywilnoprawną na okres od 01.03.2021 do 31.10.2021
  • Możliwość współpracy z doświadczonymi ekspertami BASF oraz wymiany doświadczeń z uczestnikami programu