Umowa o pracę - Stewardessa/Steward
Higher sp. z o.o Lotnisko Chopina, Żwirki i Wigury, Warszawa, Polska 4 maja 2017

Lubisz podróżować? Łatwo nawiązujesz kontakty z innymi? Linie lotnicze Small Planet poszukują Kandydatów na stanowisko Stewardessy/Stewarda, którzy zadbają o komfort i bezpieczeństwo pasażerów na pokładzie samolotów.

Zadania:

  • Razem z załogą opiekujesz się Pasażerami i dbasz o ich komfort
  • Dbasz o bezpieczeństwo podczas lotu
  • Prowadzisz sprzedaż produktów podczas lotu

Wymagania

  • Znajomość angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętność pływania
  • (mile widziane)Doświadczenie w obsłudze Klienta

Oferujemy

Dlaczego warto?

  • nawet 85% zniżki na bilety lotnicze
  • karta Multisport
  • ubezpieczenie zdrowotne w sieci Luxmed oraz ubezpieczenie podróżne
  • 50% zniżki na zakupy w strefie Duty Free
  • pensja podstawowa (440 EUR) w oparciu o Kontrakt Zagraniczny
  • prowizja od produktów sprzedanych na pokładzie
  • stały kontakt z językiem angielskim
  • a co najważniejsze, najprzyjemniejsze i najciekawsze – podróże w różne zakątki świata!

Wymagane dokumenty

CV