Umowa zlecenie - Stewardesa/ Steward B737 na okres wakacji
Enter Air Sp. z o.o. Warszawa, Polska 12 grudnia 2017

Enter Air (kod linii ICAO: ENT) jest polską czarterową linią lotniczą. Jesteśmy liderem rynku czarterowego w Polsce oraz obsługujemy wszystkie największe rynki czarterowe Europy. Otrzymane nagrody i wyróżnienia potwierdzają, iż udało nam się wejść do grona najlepszych przewoźników lotniczych w kraju.

Zakres obowiązków

  • Reprezentowanie firmy
  • Zapewnianie bezpieczeństwa pasażerom
  • Realizacja sprzedaży na pokładzie samolotu

Wymagania

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie maturalne
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie atutem
  • Bardzo dobry stan zdrowia oraz umiejętność pływania
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

Oferujemy

  • Umowę zlecenie na okres wakacji
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pełną wyzwań, ciekawą pracę w zespole połączonym pasją lotnictwa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz zdjęcia całej sylwetki