Staż/praktyki - STAŻ W DZIALE PERSONALNYM
Vos Logistics Polska Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 146D, Warszawa, Polska 23 stycznia 2018

Vos Logistics Polska Sp. z o.o. obecna w Polsce od 1990r. jest międzynarodowym przewoźnikiem należącym do europejskiej Grupy Vos z siedzibą w Holandii. Grupa Vos prowadzi działalność na europejskim rynku transportowym od kilkudziesięciu lat i posiada nowoczesną flotę. Siła Grupy Vos tkwi w połączeniu innowacji i wysoko rozwiniętej sieci europejskich połączeń. Nasza działalność opiera się na strategii zrównoważonego rozwoju, która jest jedną z głównych wartości naszej firmy.

Twój zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie danych do systemu kadrowo-placowego,
  • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego,
  • Wsparcie pracowników działu w zakresie przygotowania list płac,
  • Rejestrowanie oraz archiwizacja wniosków urlopowych oraz innych absencji,
  • Pomoc przy rozliczaniu czasu pracy oraz w przygotowywaniu dokumentów personalnych, raportów, zestawień,
  • Prace administracyjne m.in. archiwizacja dokumentów, wysyłanie korespondencji.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Absolwent/ka lub student/ka co najmniej trzeciego roku studiów zaocznych lub wieczorowych – preferowane kierunki HR, Prawo, Finanse, Ekonomia lub pokrewne,
  • Zainteresowanie zagadnieniami z zakresu twardego HR
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności aplikacji Excel,
  • Znajomość przepisów prawa pracy i dotyczących rozliczeń wynagrodzeń będzie dużym atutem,
  • Dokładność i sumienność,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym.

Oferujemy

W ramach stażu możemy Ci zaoferować:

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w Dziale Personalnym w międzynarodowej organizacji,
  • Rozwój zawodowy w obszarze HR, w szczególności możliwość praktycznego poznania zagadnieniami z zakresu prawa pracy, rozliczenia płac, ubezpieczeń społecznych,
  • Pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze,
  • Wynagrodzenie podczas trzymiesięcznego stażu.

Wymagane dokumenty

CV