Staż/praktyki - Stażystka w dziale HR
Cybercom Poland Sp. Z o.o. Warszawa, Polska 20 lipca 2018

Cybercom to ponad 200 inżynierów w Łodzi, Warszawie i Bydgoszczy oraz ponad 1000 osób na całym świecie. Jesteśmy zwinną organizacją technologiczną działającą w obszarach Automotive, Telecom R&D czy Digital. Razem zmieniamy jutro poprzez innowacyjne projekty w sektorze przemysłowym (IoT). Wspólnie kształtujemy świat dostarczając dedykowane rozwiązania IT naszym klientom z całego świata.

Wpływamy na sposób w jaki społeczeństwa będą pracować, komunikować się, przemieszczać, doświadczać świat. Lubimy myśleć, że zmieniamy reguły – współtworzymy Smart Society.

Nasze wartości to: PASJA, ZAUFANIE, INNOWACYJNOŚĆ.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

STAŻYSTA/STAŻYSTKA W DZIALE HR

Obowiązki:

  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • Tworzenie i zamieszczanie ogłoszeń w mediach,
  • Umawianie kandydatów na spotkania,
  • Administrowanie bazą danych kandydatów,
  • Organizacja spotkań i imprez okolicznościowych,
  • Bieżące wsparcie działu personalnego i administracyjnego.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego,
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze HR (praktyki, projekty na uczelni itp.),
  • Zdolności organizacyjne,
  • Komunikatywność,
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań,
  • Pozytywne nastawienia i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Znajomość środowiska Windows (Word, Excel, Power Point).

Oferujemy

  • Płatny staż w międzynarodowej firmie.
  • Zdobycie praktycznego doświadczenia w funkcjonowaniu Działu HR.
  • Elastyczne godziny praktyk.
  • Możliwość odpoczynku w game/chill-out room.
  • Możliwość korzystania z biblioteki HR-owej.
  • „Owocne” poniedziałki – dostawa świeżych owoców w każdy poniedziałek.

Wymagane dokumenty

cv