Staż/praktyki - Stażystka w dziale Business Advisory-IT w JT Weston
Absolvent.pl Warszawa, Polska 28 maja 2018

JT Weston jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą oraz innowacyjnym software house’m założonym w 2011 r. przez doświadczonych konsultantów wywodzących się z wiodących na świecie firm doradztwa biznesowego.

Wspieramy naszych klientów w obszarach strategii i efektywności organizacji IT, transformacji cyfrowej, bezpieczeństwa informacji, efektywności procesów biznesowych, zgodności z wymogami regulatorów rynku (KNF, GIODO) oraz międzynarodowymi normami i standardami. Dostarczamy innowacyjne rozwiązania IT oraz świadczymy usługi outsourcingowe.

W skład grupy kapitałowej JT Weston wchodzi również kancelaria prawna JT Weston Legal wspomagająca naszych klientów w większości kluczowych aspektów prawnych związanych z realizowanymi przez nas projektami biznesowymi i technologicznymi.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.jtweston.pl.

Staż w zespole IT & Business Advisory

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Stażysta w zespole IT & Business Advisory odpowiedzialny będzie za wsparcie w wykonywaniu prac o charakterze analitycznym w ramach projektów konsultingowych realizowanych przez zespół JT Weston.

Pracując z nami będziesz miał wgląd i realny wpływ na rozwój podmiotów z całego spektrum gospodarki – od małych firm, jak technologiczne start-up’y po duże międzynarodowe korporacje, od jednostek samorządu terytorialnego po ministerstwa i inne centralne jednostki administracji rządowej.

Jeśli szukasz niepowtarzalnej atmosfery pracy pełnej niecodziennych wyzwań biznesowych w środowisku dynamicznie rozwijającej się firmy doradczej oraz innowacyjnego software house’u, wśród ludzi, którzy są profesjonalistami i ekspertami w swych dziedzinach, koniecznie zaaplikuj do nas!

Wymagania

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów magisterskich o profilu technicznym lub ekonomicznym.
  • Zainteresowanie obszarem IT i nowoczesnymi technologiami.
  • Biegła znajomość aplikacji pakietu MS Office.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe (praktyka, staż, praca).
  • Wysoki poziom rozumienia i właściwej interpretacji tekstu.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne – łatwość identyfikacji i definiowania prawidłowości i powiązań pomiędzy elementami.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne – komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Chęć rozwoju i uczenia się.

Oferujemy

  • Płatny staż na okres min. 3 miesięcy, z możliwością awansu na stanowisko Analityka.
  • Udział w ciekawych, ambitnych projektach z różnych branż, realizowanych dla uznanych przedsiębiorstw polskich i zagranicznych.
  • Wsparcie mentorskie ze strony doświadczonych kolegów.
  • Niepowtarzalną atmosferę pracy w środowisku dynamicznie rozwijającej się firmy doradczej, w zespole tworzonym przez profesjonalistów i kolegów po fachu oraz przyjaciół po godzinach.
  • Ustrukturyzowaną ścieżkę kariery.
  • Pracę w Warszawie lub innych miastach w Polsce i za granicą.
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w podany link:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wymagane dokumenty

CV