Staż/praktyki - Stażysta/tka w Dziale Public Affairs (Płatny staż)
Sanofi Warszawa, Polska 21 czerwca 2019

Sanofi jest międzynarodową firmą farmaceutyczną z siedzibą w Paryżu, specjalizującą się w badaniach, rozwoju, produkcji i sprzedaży leków innowacyjnych i generycznych, szczepionek, leków bez recepty (OTC), produktów w zakresie pielęgnacji zdrowia i urody (Consumer Healthcare). Firma posiada 112 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w 41 krajach oraz ponad 20 ośrodków badawczo-rozwojowych na całym świecie. W związku z wdrożeniem nowej struktury Sanofi, zarówno na poziomie globalnym, jak i na poszczególnych rynkach lokalnych, w skład Sanofi w Polsce wchodzi 5 następujących Business Unitów:

  • General Medicines,
  • Diabetes & Cardiovascular,
  • Consumer Healthcare,
  • Sanofi Genzyme,
  • Sanofi Pasteur.

Według danych IMS Health Polska, Sanofi zajmuje jedno z wiodących miejsc w krajowym rankingu największych firm farmaceutycznych; zatrudnia w Polsce ponad 1000 pracowników. Firma posiada hurtownię farmaceutyczną w Błoniu oraz fabrykę zlokalizowaną w Rzeszowie; produkującą rocznie ponad 52 miliony opakowań produktów leczniczych, dermokosmetyków i suplementów diety, które trafiają na rynek krajowy oraz za granicę. Sanofi jest regularnie wyróżniana za działalność w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Co roku znajduje się w Rankingu Odpowiedzialnych Firm. Regularnie otrzymuje również wyróżnienie przyznawane przez Tygodnik „Polityka” i Deloitte, pt. „Listek CSR”. Nasze praktyki z zakresu CSR są publikowane w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu pt. „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”. Sanofi jest także członkiem wielu organizacji branżowych, m.in. Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA oraz Izby Gospodarczej Farmacja Polska.

W związku z 10 edycją programu stażowego Student on Board w Sanofi poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Stażysta/tka w Dziale Public Affairs

(Płatny staż)

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje obowiązki:

  • Wsparcie przy przygotowywaniu dokumentów refundacyjnych;
  • Wsparcie procesu kontaktu i  współpracy z pacjentami, ich rzecznikami, stowarzyszeniami pacjenckimi;
  • Przygotowywanie spotkań z kluczowymi interesariuszami;
  • Zbieranie i opracowywanie informacji z obszaru Public Affairs;
  • Przygotowywanie prezentacji;
  • Przygotowywanie i korekta tekstów w języku angielskim;
  • Wsparcie administracyjne i organizacyjne pracy (obsługa systemów korporacyjnych, organizacja podróży służbowych i spotkań oraz przygotowywanie sprawozdań ze spotkań);
  • Udział w projektach Public Affairs.

Wymagania

Idealny Kandydat:

  • Status studenta lub absolwent studiów wyższych (preferowane kierunki studiów: zdrowie publiczne,  farmacja, ekonomia, medycyna);
  • Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze min. 32 godzin tygodniowo – warunek konieczny;
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, interpersonalne oraz budowania relacji;
  • Kultura osobista, rzetelność i dyskrecja;
  • Odpowiedzialność, umiejętność ustalania priorytetów, a także postępowania zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel;
  • Mile widziany staż w dużej organizacji, działalność w kołach naukowych, doświadczenie  przy organizacji konferencji.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Płatny staż od 15 lipca do 14 lipca 2020 lub od 1 sierpnia do 31 lipca 2020;
  • Współpracę w ramach umowy zlecenie;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
  • Opiekę mentorską doświadczonego Menedżera;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Pracę w biurze na Muranowie (5 min. od stacji metra Dworzec Gdański.

Wymagane dokumenty

CV